
Плата BMS Daly Smart Li-ion 3S 12V 100A (Bluetooth, Балансир, Вологозахист, UART, Кнопка включення)
- В наявності
3 165 ₴
- +380 (67) 279-25-69Київстар
- +380 (73) 072-43-27Lifecell
- +380 (50) 998-92-14Vodafone
Плата BMS Smart DaLy призначена для захисту акумуляторів Li-ion з конфігурацією 3S (3 осередки) та напругою 12V.
Ця плата забезпечує контроль над зарядом, розрядом і балансуванням осередків, підтримуючи струм до 100A.
Плата оснащена функцією Bluetooth для зручного моніторингу через додаток, що дозволяє в реальному часі стежити за станом акумулятора.
Вологозахисна конструкція гарантує надійність роботи навіть в умовах підвищеної вологості, а вбудований балансир підтримує рівень заряду кожного осередку.
Завдяки наявності UART та кнопки включення, плата легко інтегрується в різні системи.
Переваги покупок у Нашому магазині
- Найбільший вибір запчастин до електроніки в Україні
- Перші руки, ми – імпортери
- Супровід покупки після продажу (номера ТТН, консультації тощо)
- Гарантія повернення грошей або заміни у разі браку
- Система знижок та індивідуальний підхід до кожного клієнта
- Відправка посилок Новою Поштою, Укрпоштою та іншими службами доставки
- Ви можете обрати будь-який зручний для вас спосіб оплати
Зробіть покупку на нашому сайті, і ми зв'яжемося з вами для підтвердження замовлення та уточнення деталей.
Інтернет-магазин mobileparts.com.ua заснований У 2008 році, нам довіряють! Детально в категорії Про Нас
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Daly |
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Комплектуючі |
| Основні | |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Кількість каналів, що балансуються | 3 |
| Напруга | 12 V |
| Струм заряду (max) | 50 A |
| Струм розряду (max) | 100 A |
| Захист | Від короткого замикання, Від перезаряду, Від перегріву |
| Користувацькi характеристики | |
| Інтерфейси | Кнопка включення, Bluetooth, UART |
- Ціна: 3 165 ₴







