
Блок живлення для ноутбука Toshiba (разъем 5.5*2.5 мм, 19V, 4.74A, 90W) Чорний (без кабелю)
- Немає в наявності
261 ₴
+380672792569
- +380 (67) 279-25-69Київстар
- +380 (73) 072-43-27Lifecell
- +380 (50) 998-92-14Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
mobileparts.com.ua магазин запасних частин, комплектуючих, аксесуарів для мобільних телефонів і планшетів
Доки Ви не прочитали нудні характеристики товару, наведемо Вам пару 100% доказів, того чому потрібно зробити покупку саме у Нас!
- Ми 10 років на ринку запчастин і аксесуарів в Україні!
- У Нас швидке і якісне післяпродажне обслуговування
- 87% Клієнтів повертаються до Нам назад (Статистика prom)
- Відправка товару в день замовлення (При покупці до 15-30)
- Оплата можлива як при отриманні (післяплатою) так і на карту банку
- Ми знаємо про свій товар Все, так що на будь-яке питання у Нас буде відповідь!
- І останнє не мало важливе! Якісна продукція за дуже привабливою ціною!
Блок живлення Toshiba (роз'єм 5.5*2.5 мм, 19V, 4.74A, 90W) забезпечує безперебійну роботу ноутбуків. Компактні габарити і невелика вага полегшують транспортування.
Технічні характеристики:
- напруга: 19V
- ток: 4.74A
- розміри коннектора: 5.5*2.5 мм
- потужність: 90W
Сумісні моделі:
- ADP-90SB-BB
- PA-1650-22
- PA-1900-04,
- PA-1900-05
- PA-1900-24
- PA-1900-36
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сумісність з брендом | Toshiba |
| Напруга акумулятору | 19 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 5.5 мм |
| Ширина | 2.5 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Toshiba |
- Ціна: 261 ₴

