
Блок живлення для ноутбуків Toshiba (роз'єм 6.3*3.0 мм, 15V, 5.0A, 75W) Чорный (без кабелю)
- Немає в наявності
285 ₴
+380672792569
- +380 (67) 279-25-69Київстар
- +380 (73) 072-43-27Lifecell
- +380 (50) 998-92-14Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
mobileparts.com.ua магазин запасних частин, комплектуючих, аксесуарів для мобільних телефонів і планшетів
Доки Ви не прочитали нудні характеристики товару, наведемо Вам пару 100% доказів, того чому потрібно зробити покупку саме у Нас!
- Ми 10 років на ринку запчастин і аксесуарів в Україні!
- У Нас швидке і якісне післяпродажне обслуговування
- 87% Клієнтів повертаються до Нам назад (Статистика prom)
- Відправка товару в день замовлення (При покупці до 15-30)
- Оплата можлива як при отриманні (післяплатою) так і на карту банку
- Ми знаємо про свій товар Все, так що на будь-яке питання у Нас буде відповідь!
- І останнє не мало важливе! Якісна продукція за дуже привабливою ціною!
Блок живлення Toshiba (роз'єм 6.3*3.0 мм, 15V, 5.0A, 75W) забезпечує безперебійну роботу ноутбуків. Компактні габарити і невелика вага полегшують транспортування.
Технічні характеристики:
- напруга: 15V
- ток: 5.0A
- розміри коннектора: 6.3*3.0 мм
- потужність: 75W
Сумісні парт-номери: ADP-75KB B, G71C00049410, G71C00049510, G71C0006R210, PA2444U, PA2444Ut, PA2450U, PA3048U, PA3083U, PA3083U-1ACA, PA3201U, PA3215U, PA3282U, PA3283U, PA3378E-1ACA, PA3378E-2ACA, PA3378E-3AC3, PA3469E-1AC3, SADP-75PB
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сумісність з брендом | Toshiba |
| Напруга акумулятору | 15 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 6.3 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Toshiba |
- Ціна: 285 ₴

