влевовправо

Паяльна станція Sumsour 8586 з феном і паяльником (цифрова індикація)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
1 755 ₴
Показати оптові ціни+380672792569
- +380 (67) 279-25-69Київстар
- +380 (73) 072-43-27Lifecell
- +380 (50) 998-92-14Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паяльна станція Sumsour 8586 з феном і паяльником (цифрова індикація) — це універсальний пристрій для пайки та ремонту електроніки, який підходить як для професіоналів, так і для любителів.
Термоповітряна турбінна станція оснащена LED-дисплеєм, що дозволяє точно контролювати температуру та параметри роботи.
| Характеристики | |
| Загальна потужність | 700 Вт |
| Паяльник | Потужність: 50 Вт |
| Температурний діапазон: від 200 до 480 °C | |
| Керамічний нагрівальний елемент | |
| Термоповітряний фен | Потужність: до 600 Вт |
| Температурний діапазон: від 100 до 450 °C | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumsour |
| Країна виробник | Китай |
| Тип паяльної станції | Термоповітряна |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Тип повітряного нагнітача | Турбінний |
| Стан | Нове |
| Фен гарячого повітря | |
| Напруга живлення фена | 220 В |
| Потужність фена | 600 Вт |
| Максимальна робоча температура фена | 450 град. |
| Мінімальна робоча температура фена | 100 град. |
| Паяльник | |
| Напруги живлення паяльника | 220 В |
| Потужність паяльника | 50 Вт |
| Максимальна робоча температура паяльника | 480 град. |
| Мінімальна робоча температура паяльника | 200 град. |
- Ціна: 1 755 ₴






