влевовправо

Ніж-скребок Relife RL-023B для зняття залишків клею, ОСА та поляризаційної плівки
- В наявності
- Оптом і в роздріб
86 ₴
Показати оптові ціни+380672792569
- +380 (67) 279-25-69Київстар
- +380 (73) 072-43-27Lifecell
- +380 (50) 998-92-14Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж-скребок Relife RL-023B – це багатофункціональний магнітний інструмент, призначений для ефективного видалення залишків клею, ОСА та поляризаційної плівки з дисплейних модулів. Цей інструмент є незамінним помічником у будь-якій ремонтній майстерні, забезпечуючи чистоту і точність при виконанні ремонтних робіт.
Особливості- Висока якість матеріалів: Виготовлений з міцних і довговічних матеріалів, що забезпечують тривалий термін служби.
- Магнітна основа: Забезпечує зручне і надійне утримання лез під час роботи.
- Змінні леза: Можливість заміни лез забезпечує багатофункціональність та ефективність.
- Універсальність: Підходить для зняття залишків клею, ОСА та поляризаційної плівки з різних типів дисплейних модулів.
- Зручність використання: Ергономічний дизайн забезпечує комфорт і контроль під час роботи.
Цей ніж-скребок допоможе вам легко і безпечно видаляти небажані залишки матеріалів з дисплейних модулів, що робить його ідеальним інструментом для професійних ремонтників.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Relife |
Країна виробник | Китай |
Колір | Зелений |
Стан | Новий |
- Ціна: 86 ₴