влевовправо

Акумулятор літієвий 18650 (Li-ion, 2500 mAh, 3.7 V)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
175 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 279-25-69
Київстар
- +380 (73) 072-43-27Lifecell
- +380 (50) 998-92-14Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор літієвий 18650 (Li-ion, 2500 mAh, 3.7 V) — це високоякісний літій-іонний акумулятор, призначений для роботи в пристроях із помірним та високим енергоспоживанням.
З ємністю 2500 mAh і максимальним струмом розряду 15А, цей акумулятор забезпечує стабільну продуктивність і надійну роботу ваших пристроїв.
Його компактні розміри (65.1 мм у довжину і 18.4 мм у діаметрі) роблять його ідеальним рішенням для використання в портативній електроніці, ліхтарях, акумуляторних блоках та інших пристроях.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумулятор |
| Типорозмір | 18650 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2500 мА/год |
| Напруга | 3.7 В |
| Кількість батарейок в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Виробник | lishen |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувацькi характеристики | |
| Струм розряду | 15 A |
| Габаритні розміри | |
| Висота, мм | 65.1 |
| Діаметр | 18.4 мм |
| Вага | 46 г |
- Ціна: 175 ₴


