
Акумулятор Li-Po, 10*64*145мм, (8000 mAh), 3.7V, тор розряду: 90C
- В наявності
- Оптом і в роздріб
655 ₴
Показати оптові ціни+380672792569
- +380 (67) 279-25-69Київстар
- +380 (73) 072-43-27Lifecell
- +380 (50) 998-92-14Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор Li-Po, 10*64*145мм, (8000 mAh), 3.7V, тор розряду: 90C
Характеристики:
- Тип акумулятора: Li-Po
- Розміри: 10×64×145 мм
- Ємність: 8000 mAh
- Номінальна напруга: 3.7V
- Максимальний струм розряду: 90C
- Призначення: Потужні моделі, дрони, радіокеровані пристрої та інші енергоємні застосування
- Особливості: Висока продуктивність, компактні розміри, надійна конструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 8000 мА/год |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маркування акумулятора | 606090P |
- Ціна: 655 ₴

