влевовправо

Акумулятор 3590105P універсальний з контролером, 3 х 90 х 106 мм (3500 mAh)/ для планшета
- В наявності
- Оптом і в роздріб
240 ₴
Показати оптові ціни+380672792569
- +380 (67) 279-25-69Київстар
- +380 (73) 072-43-27Lifecell
- +380 (50) 998-92-14Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор 3590105P універсальний з контролером, 3 х 90 х 106 мм (3500 mAh)/ для планшета
Надійний літій-полімерний акумулятор підвищеної ємності, розроблений для планшетів та інших портативних пристроїв. Завдяки вбудованому контролеру забезпечує стабільну роботу, ефективне енергоспоживання та захист від основних ризиків під час експлуатації.
Характеристики:
- Тип: Li-Pol (літій-полімерний)
- Ємність: 3500 mAh
- Напруга: 3.7 В
- Розміри: 3 × 90 × 106 мм
- Наявність контролера: так (захист від перезаряду, перерозряду, короткого замикання)
- Сумісність: планшети та інші гаджети
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для планшета |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 3500 мА/год |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Довжина | 106 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 240 ₴


