Відгуки про компанію Mobileparts.com.ua
- Вячеслав П.
- Олександр П.
- Дмитро Ш.
- Василь Т.
Дисплей працює, якість хороша. Дякую.
- Олександр П.
після замовлення стало зрозуміло чому на сервісах те хочуть встановлювати не amoled. Товщина екранчика більша і він виступає з корпуса на 1mm, і немає отвору для сенсору відбитків пальців на екрані. А в іншому все чудово як для бюджетного ремонту.
- Дмитрий Г.
- Игорь П.
- Богдан С.
- Петро Р.
- Василь Д.
Все чудово підійшло, якісне обслуговування, опис та інформація від консультанта відповідала купленим деталям. Дякую за Ваш сервіс.
